KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14976096
nr 1497 6096
Irina Garamaj Stadig
(f. 1952), Sverige
Andskap med hus. Signerad, akvarell, yttermått inklusive ram: 52x72 cm
Irina Garamaj Stadig, svensk bildkonstnär född 1952.
måndag 24 oktober 2022
kl 19:51:22
Irina Garamaj Stadig
Läs mer om Irina Garamaj Stadig